سفارش دهید

روکش استخر حبابدار

روکش استخر حبابدار متشکل از هزاران حباب هوا می باشد از این رو به راحتی بر روی استخر شناور می ماند و کاملا سطح روی استخر را می پوشاند.

روکش استخر حبابدار نوعی از روکش استخر برزنتی می باشند که به خوبی می تواند بر روی آب شناور بماند. علاوه بر این موضوع حباب های روکش استخر حبابدار مانع از هدر رفتن گرمای استخر می شوند و در عین حال با جذب گرمای خورشید به گرمتر شدن آب استخر کمک می کنند.
ما در این مقاله سعی داریم شما را با این نوع از روکش استخر بیشتر آشنا نماییم تا در زمان خرید روکش استخر بهترین انتخاب را داشته باشید.

استفاده از روکش استخر حبابدار

استفاده از روکش استخر حبابدار باعث 50 الی 70% در مصرف انرژی صرفه جویی شود و همچنین از کثیف شدن آب استخر به واسطه آلودگی ها، شاخ و برگ درختان، فضولات پرندگان و… جلوگیری می کند.
حتی در فصل سرما و در زمستان از سرد شدن آب استخر تا حد قابل توجهی جلوگیری می کند که این موضوع باعث صرفه جویی انرژی برای گرم کردن آب استخر می شود.

تولید روکش استخر حبابدار

روکش استخر حبابدار از هزاران حباب هوا تشکیل شده است که وجود این حباب ها در ساختار این محصول موجب ایجاد مزیت های فراوانی در استفاده از روکش استخر حبابدار شده است. این حباب ها همچنین می توانند به عنوان عایق استفاده شوند تا از اتلاف گرما در شب یا در روزهای ابری جلوگیری کنند و آب داخل استخر را کاملا گرم نگه دارند.
اگر تمایل دارید در تمیز کردن، گرم کردن و استفاده از مواد شیمیایی و ضد عفونی کننده برای حفظ انرژی و هزینه های استخر خود صرفه جویی کنید. استفاده از روکش استخر حبابدار ایده بسیار خوبی می باشد.
روکش استخر حبابدار با طراحی منحصر به فرد خود مزایای زیادی را برای استخر شما ایجاد می کند.
روکش استخر حبابدار علاوه بر وزن سبکی که دارد به شما این امکان را می دهدتا در باز و بسته شدن آن کار راحت و آسانی پیش رو داشته باشید.
یکی از مهمترین مزیت روکش استخر حبابدار وجود هزارتان حباب هوا در ساختار این محصول می باشد که موجب می شود گرمای خورشید جذب شود و در نهایت گرمای جذب شده به آب داخل استخر انتقال پیدا کند.

ویژگی روکش استخر حبابدار

یکی از بهترین روکش استخر، روکش استخر حبابدار است که از ویژگی هایی همچون موارد زیر برخوردار می باشند.

  • جلوگیری از تبخیر آب تا حد قابل توجهی
  • جلوگیری از نفوذ نور خورشید و جلبک زدن آب استخر
  • کاهش هزینه های نگهداری استخر تا 70%
  • شناور ماندن بر روی سطح آب به راحتی
  • سهولت نصب و راه اندازی
  • دارای وزن سبک، قابل حمل و جابجایی
  • عدم نیاز به اتصالات اضافی جهت نصب
  • تولید شده توسط مواد پلی اتیلن با کیفیت
  • دارای طول عمر مفید طولانی
  • قابلیت استفاده بدون دستگاه جمع کننده

مرکز فروش و تولید روکش استخر حبابدار

روکش استخر حبابدار برای اینکه بتواند تمام ویژگی ها و مزیت های ذکر شده را دارا باشد باید با استفاده از مواد و متریال اولیه درجه یک تولید شود تا کیفیت و مقاومت لازم را در برابر آب و هوای نامساعد و تغییرات دمایی داشته باشد.
از این رو برای اینکه مطمئن شوید روکش استخر حبابدار از کیفیت خوبی برخوردار می باشد برای خرید این محصول باید یک مرکز فروش و تولید معتبر را انتخاب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *