سفارش دهید

چادر خاور

رانندگان ماشین های سنگین و شرکت های حمل و نقل با تریلی ها، از مشاغل استفاده کننده دائمی پارچه های برزنتی هستند. صاحبان این مشاغل از این پارچه ها برای دوخت چادرهای برزنت های خاور و از آنها به عنوان روکش استفاده می کنند. این چادرهای برزنتی خاور که روکش دار هستند کاربرد و فواید زیادی دارند.

چادر برزنت خاور

چادر برزنتی خاور به روکش هایی اطلاق می شود که برای پوشش کابین خودروها و کامیون های سنگین استفاده می شود. این چادرها انواع مختلفی دارند که بسته به نوع این دستگاه ها و کاربرد آنها دوخته و مورد استفاده قرار می گیرند.
همانطور که می دانید برای حمل کالا از انواع ماشین آلات سنگین استفاده می شود. این ماشین ها گاهی دارای کابین های سرپوشیده ای هستند که کاملا از محصولات محافظت می کند. این نوع عمدتاً برای جابجایی کالاهای فاسد شدنی استفاده می شود.

انواع چادرهای خاور

روکش بار: این نوع چادر که به چادر برزنتی کامیون نیز معروف است به عنوان روکش بر روی بار خودروهای سنگین و خاور قرار می گیرد. این محصولات را می توان به صورت کاملا ساده دوخت و یا مجهز به حلقه و طناب های اتصال نمود.
چادر کابین ترانزیت: این چادرها به طور کامل کابین و محوطه بار را احاطه کرده اند. به این چادرهای سرپوشیده چادرهای برزنتی تریلر یا چادرهای برزنتی ترانزیت نیز می گویند.

کاربرد چادرهای خاور

محافظت از بدنه خودرو در برابر آفتاب و باران و تخریب و پوسیدگی
جلوگیری از آسیب بار در اثر باران و ورود آب به بسته ها
مانعی در برابر نور مستقیم خورشید و فرسودگی و آسیب دیدن کالاها
جلوگیری از ورود گرد و غبار و آلودگی به داخل کابین و خراب شدن محصولات داخل آن
مقابله با دسترسی حشرات، پرندگان و حیوانات به محصولات حمل شده.

ویژگی چادر برزنتی خاور مناسب

با نگاهی به این چادرهای برزنتی خاور در جاده ها و خیابان ها به نظر می رسد که در تهیه آنها پیچیدگی چندانی وجود ندارد. این محصولات شبیه روکش های ساده ای هستند که در هر جایی و با هر جنسی ساخته می شوند. اما معیارهای زیادی برای آنها وجود دارد که در صورت عدم رعایت آنها ضرر مالی زیادی به خریداران خود وارد می کند.

قابلیت چاپ روی پارچه

با توجه به نیاز به چاپ آگهی، نام شرکت و نحوه ارتباط با آن، بهتر است برای دوخت چادر برزنتی خاور از پارچه هایی استفاده کرد که چاپ آسان داشته باشند. با توجه به قابلیت چاپ روی برزنت، می توان با خیال راحت برای دوخت و تهیه این محصولات، از آن ها استفاده کرد.

دوخت چادر برزنتی خاور

به دلیل استفاده طولانی مدت از این چادرها، دوخت بسیار محکم آن ها ضروری است. در ضمن چادر برزنتی خاور باید دقیقا به اندازه کابین خودرو دوخته شود. علاوه بر این، تجهیزات متصل به آن نیز باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند. به همین دلیل است که بهترین نوع چادرهای برزنتی خاور به صورت سفارشی ساخته می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *