سفارش دهید

چادر خاور در تهران

چادر خاور در تهران را می توانید با سفارش از مجموعه چادر آریا تهیه کنید. کیفیت بالای چادرهای خاور تولید شده در این مجموعه نشان از دوام و مقاومت بسیار زیاد این محصول دارد. برای خرید چادر خاور در تهران می توانید با مشاورین ما در آریا چادر تماس بگیرید. این مجموعه بهترین چادر های خاور را از مرغوب ترین پارچه های برزنتی تهیه می نماید.

چادر خاور

چادر خاور از پارچه برزنتی ساخته شده است. پارچه برزنتی پارچه ای بسیار مستحکم و بادوام است که برای انواع روکش ها، ترانزیت و چرخ دستی برای محافظت از کالا استفاده می شود و در حمل و نقل جاده ای کاربرد فراوانی دارد. برای این منظور برای افزایش استحکام این پارچه از الیاف مصنوعی در ساخت آن استفاده می شود.
یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک چادر خاور باید داشته باشد، کیفیت پارچه برزنتی و ضخامت آن است. این دو مورد از اصلی ترین مواردی است که باید در تهیه یک چادر خاور مناسب به آن توجه کنید.


چادر برزنت

ویژگی های چادر خاور

چادر خاور ضد آب، مقاوم در برابر فضولات حیوانات و محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و دارای دوام لازم برای محافظت در فضای باز است. چادر های خاور و کامیون با استانداردهای بالا تولید می شوند و برای محافظت از بدنه خودرو در برابر تغییر رنگ، خط و خش و غیره طراحی شده اند.
پارچه برزنت خاور اگر کیفیت خوبی نداشته باشد در کوتاه مدت در برابر آفتاب و باران و برف پوسیده شده و از بین می رود. حتی ممکن است در حال حرکت خاور، دچار پارگی شود.
معمولا ماشین های باربری مانند خاور و کامیون ها به گونه ای ساخته می شوند که در هنگام حمل و نقل، کمترین ضربه را به باری که در حال حمل دارند، وارد کنند. با این حال، آسیب های ناشی از تغییرات آب و هوایی، خطرات ناشی از سرعت حرکت باد و غیره را نمی توان نادیده گرفت.
برای محافظت از بار در این موارد از برزنت خاور استفاده می کنند. این روکش های خاور ضد آب بوده و محموله را از آسیب و رطوبت احتمالی در هنگام بارش برف و باران محافظت می کند.
چادر خاور نیز از نمای بیرونی خودروی خاور در برابر آسیب های فیزیکی تصادفی محافظت می کند. نگهداری خودرو و بار از آسیب و خطر و همچنین صرفه جویی در بیمه ماشین، از دیگر مزایای استفاده از چادر خاور است.

مطالب مرتبط: چادر خاور

چادر خاور مقاوم

با توجه به ماهیت کار خودرو های باربری، کامیون‌ها و تریلرها اغلب در محیط‌هایی هستند که ممکن است در معرض آسیب‌های ناشی از عناصر یا تصادفات قرار بگیرند، بنابراین محافظت از آن ها در هنگام استفاده بسیار مهم است. خودروی پارک شده، چه در محل و چه در خانه، همیشه در معرض آسیب قرار گرفتن طولانی مدت در معرض باد، باران، خاک یا برف است.
بنابراین، بهتر است برای محافظت از خودروی باربری خود از روکش های برزنتی استفاده نمود تا حد امکان از چنین آسیب هایی در امان بماند و به بار و محموله آسیبی وارد نشود. البته باز هم ممکن است رنگ کامیون ها و خاور در مواجهه با عوامل بیرونی از بین برود. پس با تمام این موارد داشتن چادر مناسب و مستحکم هم از نظر اقتصادی و هم از نظر ایمنی حائز اهمیت است.

فروش چادر خاور

فروش چادر خاور که بهترین روکش پرکاربرد در صنعت حمل و نقل جاده ای است که می بایست ضد آب و مقاوم در برابر حرارت بوده و انعطاف پذیری بالایی داشته باشد از مجموعه آریا چادر امکان پذیر می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *