سفارش دهید

استخر برزنتی کشاورزی

استخر برزنتی کشاورزی برای مناطقی که با کمبود آب مواجه هستند جهت ذخیره سازی آب، برای آبیاری زمین های زارعی و باغات یک راهکار ایده آل می باشد زیرا برزنت مورد استفاده در ساخت استخر برزنتی کشاورزی دارای کیفیت عالی و قیمت مطلوبی می باشد.

استخر برزنتی کشاورزی یک نمونه موفق در حوزه استخر آماده و پیش ساخته است که در موارد مختلف همچون کشاورزی، مصارف صنعتی، پرورش ماهی و… دارای کارایی قابل توجهی می باشد.
این استخر های کشاورزی به جهت استفاده از برزنت از کیفیت بالایی برخوردار می باشد به گونه ای که به سادگی می تواند در فضای مورد نظر آن ها را راه اندازی کرد.
این استخر ها بر روی خاک ساخته می شوند و در برابر عوامل مختلف از مقاومت بالایی برخوردار می باشند در واقع برزنت استفاده شده در این استخر ها به عنوان یک عایق عمل می کند که مانع از نفوذ آب به دل خاک می شود.

مطالب مرتبط: روکش استخر

استخر برزنتی

ساخت استخر برزنتی آسان و کم هزینه بدون نیاز به زیر سازی، کاملا مقاوم، در صنعت کشاورزی جهت آبیاری درختان و محصولات مورد استفاده قرار می گیرند.
استخر برزنتی کشاورزی هم به صورت پیش ساخته، آماده و پرتابل موجود می باشند که مجموعه های مختلفی که در زمینه تولیدات محصولات برزنتی فعالیت دارند این استخر ها را در اندازه های مختلف تولید می کنند و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. برای استفاده از این استخر ها نیاز به گودبرداری نیست و فقط بر روی یک سطح هموار و مسطح استخر را نصب و راه اندازی می کنند.
نمونه دیگر از استخر برزنتی کشاورزی نیز قابل اجرا می باشد که بعد از انجام گودبرداری ابعاد استخر مورد نیاز اندازه گیری می شود و سپس پوشش استخر مطابق ابعاد اعلام شده در محل تولید برزنت (کارخانه) آماده و پرس می شود پس از آماده سازی و پرس، پوشش استخر را که از جنس برزنت می باشد به محل گودبرداری شده انتقال و راه اندازی می کنند.

جنس استخر برزنتی کشاورزی

همان طور که از اسم استخر برزنتی کشاورزی مشخص می باشد جنس آن ها از برزنت می باشد زیرا برزنت یک پارچه و یا روکش کاملا مستحکم و مقاوم می باشد که در برابر شرایط مختلف استقامت و پایداری خود را حفظ می کند.
این پوشش برزنتی که از نوعی الیاف بسیار مقاوم که با استفاده از مواد pvc پوشانده می شوند و کاملا ضد آب و با دوام می باشد و با نام ژئودکاموند در بین افراد نیز شناخته می شود.
این پوشش برزنتی یا ژئودکاموند جهت مقاومت و استحکام بالا از لایه هایی همچون لایه  زیرینpvc، یک لایه مواد پایه، یک لایه الیاف مستحکم، یک لایه مواد مستحکم برای مقاومت پوشش برزنتی، یک لایه ویژه ضد آب و یک لایه رویی pvc با فناوری نانو و ضد uv تشکیل شده است.

ویژگی استخر برزنتی کشاورزی

  • استخر برزنتی کشاورزی به جهت این که با استفاده از برزنت تولید می شود از عمر طولانی، دوام و ماندگاری بالایی برخوردار می باشد.
  • استخر برزنتی کشاورزی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم بوده و ماهیت اصلی خود را حفظ می کند.
  • استخر برزنتی کشاورزی در برابر حیوانات مختلف جونده مقاوم بوده و مانع نفوذ آن ها می شود.
  • استخر برزنتی کشاورزی به جهت ضد اشعهuv که برخوردار می باشد کاملا آنتی جلبک می باشد.
  • استخر برزنتی کشاورزی از هزینه کمی برای اجرا برخوردار می باشد و نسبت به سایر استخر ها مانند استخر های بتنی هزینه بر و زمان برنمی باشد.

ساختار منحصربه‌فرد و استاندارد در کنار قیمت منصفانه استخر برزنتی کشاورزی، آن را به تجهیزات الزامی مزارع کشاورزی، دامپروری‌ها، مزارع پرورش آبزیان و … تبدیل کرده است. برزنت انتخابی مناسب برای کفپوش استخر خاکی، گودال‌های ذخیره آب و استخرهای دیگر هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *