سفارش دهید

انواع پوشش استخر روباز

انواع پوشش استخر روباز را می توانید از مجموعه تولیدی آریا چادر با کیفیت بسیار عالی و قیمت بسیار مطلوب خریداری کنید.

پوشش استخر روباز یا روکش استخر در انواع مختلفی توسط تولید کنندگان مختلف که امروزه در سراسر کشور موجود می باشند قابل طراحی و تولید هستند.
طراحی و تولید پوشش استخر روباز مطابق با ابعاد و فرم استخر شما و طبق سفارش و دلخواه شما مشتریان عزیز قابل ارائه می باشند.
ما در این مقاله سعی داریم شما را با انواع پوشش استخر روباز آشنا نماییم تا بتوانید بهترین و مناسب ترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.

پوشش استخر روباز

پوشش استخر روباز نوعی کاور و روکش برای استخر هایی است که در فضای باز و آزاد قرار گرفته اند و در معرض تهدیدات و تغییرات دمایی و عوامل محیطی هستند این پوشش ها به خوبی می توانند از استخر و آب داخل استخر محافظت کنند و مانع از ورود هر گونه آلایندگی به داخل استخر شوند.
پوشش استخر های رو باز در مواقعی که از استخر استفاده نمی شود مورد استفاده قرار می گیرد و روی سطح آب استخر را می پوشاند.
دلیل دیگر استفاده از پوشش استخر های روباز این است موجب کاهش دید ساختمان های اطراف می گردد. امروزه در شهر های پرجمعیت وجود مجتمع های آپارتمانی دید کاملی به استخر های رو باز دارند و این موضوع استفاده از استخر را برای افراد کمی سخت و دشوار می کند از این رو شما می توانید از انواع پوشش استخر متناسب با نوع استخر خود استفاده کنید.
پوشش استخر روباز دارای تنوع بالایی می باشد که هر کدام از ویژگی های خاصی برخوردار می باشند. که شامل موارد زیر می شوند.

پوشش استخر روباز ثابت

این مدل از پوشش استخر همان طور که از اسمش مشخص می باشد به صورت ثابت نصب می گردد و به هیچ عنوان قابلیت جابجایی ندارد. این نوع روکش ها بیشتر برای استخر هایی که ساختمان ها و آپارتمان های دیگر بر آن ها مشرف هستند کاربرد دارند.
پوشش استخر ثابت به صورت ثابت برای استخر اجرا می شود و در زمان هایی که از استخر استفاده نمی شود به خوبی می تواند سطح روی استخر را با استفاده ازآن ها پوشاند. که این نوع روکش نیز به روش های مختلف قابل اجرا می باشد.

پوشش استخر رو باز متحرک

این نوع از پوشش های استخر همان طور که از نامش مشخص می باشد به صورت متحرک است و قابلیت جابجایی در مکان های مختلف را دارد.
این نوع از پوشش ها برای استفاده های فصلی انتخاب ایده آلی هستند. به طور مثال در فصل پاییز به دلیل برگ ریزی درختان و گیاهان و در فصل زمستان به جهت یخ زدن استخر به دلیل سرمای هوا استفاده از پوشش استخر روباز متحرک بسیار مناسب می باشد.
یکی از اصلی ترین و مهمترین مزیت استفاده از پوشش استخر متحرک باز و بسته شدن راحت این محصول می باشد. و در مواقعی که لازم و ضروری می باشد می توان  پوشش استخر متحرک را استفاده کرد و از عوامل محیطی مصون ماند و در مواقع دیگر می توان آن ها را جمع آوری کرد و از استخر استفاده کرد.

پوشش استخر رو باز حبابدار

این نوع پوشش استخر با نام پوشش استخر خورشیدی و شفاف هوایی نیز شناخته می شود این نوع پوشش محافظ بسیار خوبی در برابر نفوذ نور خورشید و اشعه uv  خورشید به داخل استخر محسوب می شود.
این نوع پوشش از قیمت مناسبی برخوردار می باشد و به عنوان یک عایق حرارتی عمل می کند. این پوشش به گونه ای عمل می کند که در طول روز گرمای خورشید را جذب و در طول شب به حفظ این گرما و از دست نرفتن آن کمک فراوانی می کند.

پوشش استخر رو باز اتوماتیک

این نوع از پوشش استخر به صورت اتومات وار و خودکار با فشردن یک دکمه باز و بسته می شود و نحوه استفاده از این پوشش بسیار راحت و ساده می باشد. این نوع روکش از ایمنی بالایی برخوردار می باشد و مانع از افتادن کودکان، سالمندان و حیوانات خانگی به داخل استخر می شود.

پوشش استخر رو باز نیمه اتوماتیک

این نوع از پوشش برای باز و بسته کردن  از یک سیستم حلقه ای با موتور محرک استفاده می کند. این روکش با استفاده از دستگاه جمع کننده که دارای اهرم هستند باز و بسته می شوند.

پوشش استخر رو باز اسفنجی

این پوشش از صفحات نازک اسفنجی تشکیل شده است که بسیار عایق مناسبی برای استخر های رو باز هستند و برای ثابت ماندن آن ها بر روی استخر نیاز به طناب و موانع سنگین نمی باشد.
کلیه این پوشش های استخر با استفاده از برزنت با کیفیت و با دوام ساخته می شوند تا استقامت و دوام لازم را برای مراقبت و محافظت از استخر و آب داخل استخر در برابر عوامل محیطی و تغییرات ناگهانی دما داشته باشند.
پوشش استخر برزنتی به جهت جنس عالی و مستحکمی که دارد و همچنین قیمت مناسب و ارزنده خود مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *