سفارش دهید

روکش دستگاه آزمایشگاهی

بسیاری از موسسات از جمله دانشگاه ها، بیمارستان ها، مطب پزشکان و سایر محیط های آزمایشگاهی از انواع تجهیزات گران قیمت آزمایشگاهی برای تحقیق و تجزیه و تحلیل استفاده می کنند.
نتایج این تحقیقات به اندازه گیری ها و داده های این تجهیزات بستگی دارد و برای قابل اعتماد بودن نتایج این آزمایشات، نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی بسیار حیاتی است.
بنابراین، دستگاه های مهم در آزمایشگاه ها برای ایمن سازی و محافظت از چنین تجهیزاتی در برابر اثرات محیطی نیاز به پوشش های سفارشی و کاورهای برزنتی دارند.

فروش روکش تجهیزات آزمایشگاهی

همانطور که می دانید، هزینه و قیمت تجهیزات پزشکی و تجهیزات آزمایشگاهی بسیار بالاست و این تجهیزات فوق العاده حساس هستند. بنابراین برای حفظ، نگهداری و افزایش طول عمر دستگاه ها، توصیه می شود از پوشش هایی استفاده شود که آنها را در برابر آب، رطوبت، گرد و غبار و حتی آلودگی محافظت می کند و سبب افزایش طول عمر آن ها شود.
روکش های برزنتی برای تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی در انواع مختلف نسبت به کاربردی که دارد، در جنس های متفاوت ارائه می شوند.
مجموعه تولیدی آریا چادر به عنوان تولید کننده انواع محصولات برزنتی بهترین پوشش و روکش برزنت را برای تجهیزات مورد نیاز مشتریان ارائه می کند.


روکش برزنتی

کاربرد روکش دستگاه آزمایشگاهی

پوشش تجهیزات آزمایشگاهی تولید شده در آریا چادر، می توانند از ابزار و تجهیزات شما در برابر گرد و غبار و زباله محافظت کند.
زیرا حتی اگر تجهیزات در بهترین شرایط نگهداری شوند، همه محیط های آزمایشگاهی 100% تمیز یا استریل نیستند، بنابراین ممکن است ذرات ریز یا حتی گرد و غبار روی آن بنشیند.
با گذشت زمان، این ذرات ریز می توانند قسمت های متحرک را مسدود کرده و باعث سایش یا گیر کردن شوند.
یک راه ساده و بسیار مقرون به صرفه برای محافظت از تجهیزات آزمایشگاهی در برابر آلاینده ها، گرد و غبار و زباله، استفاده از پوشش های محافظ از پیش نصب شده و قابل استفاده مجدد است.
اگر دستگاهی در معرض مواد خطرناک، پودرها یا مایعاتی است که ممکن است قطعات متحرک را مسدود کند، از این رو می بایست حتما آن ها را با روکش آزمایشگاهی پوشاند.

کیفیت روکش دستگاه آزمایشگاهی

این روکش ها بسیار بادوام هستند و می توانند تجهیزات را به طور کامل بپوشانند و از قطعات مهم و حساس در معرض گرد و غبار و زباله محافظت کنند. تا ارزش فروش مجدد خود را حفظ کند.
هدف اصلی گروه تولیدی آریا چادر ارائه بهترین محصولات برزنتی با اعمال تولید محصولات با کیفیت و مرغوبیت و قیمت مقرون به صرفه در جهت رفاه مشتریان می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *