سفارش دهید

فروشگاه ما

فروشگاه پارچه برزنتی | انواع پارچه برزنت
فروشگاه پارچه برزنت آریا چادر که عرضه کننده بهترین نوع برزنت می باشند در کرج قرار دارد. این فروشگاه خدمات خود که شامل دوخت و تولید انواع منسوجات برزنتی می باشد را علاوه بر کرج، در تمامی شهر های کشور به فروش می رساند.
از این رو می توانید برای تهیه انواع پارچه های برزنتی و یا چادر های برزنت و… با شماره تلفن های این مجموعه تماس حاصل نمائید تا با توجه به نیاز شما، پارچه برزنت مناسب را برای شما فراهم کنند.
لازم به ذکر است پارچه برزنتی را می توانید به صورت رولی و یا متری از فروشگاه آریا چادر تهیه نمائید.

پارچه برزنت

پارچه برزنت که از پارچه های پر مصرف در صنایع مختلف می باشد، مخاطبان زیادی در سراسر جهان دارد. این پارچه جزء منسوجاتی است که به صورت چهار فصل قابل استفاده است و عملکرد خوبی از خود نشان می دهد.
از ویژگی های خوب این نوع پارچه الیافی است که در ساختار آن به کار رفته که مانع آسیب به آن می شود.
معمولاً در تولید پارچه های برزنتی از الیاف پنبه و پلی استر استفاده می کنند که با توجه به میزان استفاده از این الیاف پارچه هایی با درجه کیفی های مختلفی به وجود می ‌آید.
در روند تولید برخی از پارچه های برزنت از یک نخ تار نایلونی استفاده می‌ کنند که سبب می شود یک پارچه مقاوم و مستحکم تولید گردد.
از این نوع پارچه ها بیشتر به عنوان ساخت چادرهای سایبان و همچنین به عنوان روکش مناسب برای لوازم مختلف استفاده می کنند، زیرا به خوبی در برابر بادهای سخت مقاومت دارد و هیچ گونه رطوبتی را از خود عبور نمی دهد. و به خوبی در برابر بارش باران و برف و یا حریق مقاوم می باشند.

فروشگاه پارچه برزنتی

انواع پارچه برزنتی

از انواع پارچه های برزنتی که در فروشگاه آریا چادر عرض می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

  • پارچه برزنتی نسوز
  • پارچه برزنتی ضد آب
  • پارچه برزنت شمعی 
  • پارچه برزنت کانتینری 
  • چادر برزنتی مسافری 

ویژگی های مهم پارچه برزنتی

 پارچه برزنتی با توجه به عواملی مختلفی مانند رنگ، تراکم بافت، مقاومت در برابر اشعه ماورای بنفش و… درجه بندی می شوند. برزنت های تولید شده در آریا چادر بهترین ویژگی های ساختاری را در مقایسه با دیگر برزنت ها دارند.

پارچه برزنت های رنگی

در این قسمت به معرفی برخی از پارچه برزنت های رنگی می پردازیم:

پارچه برزنتی آبی

برزنت آبی دارای مراکز بافته شده با پلی اتیلن با چگالی بالا، لبه های تقویت شده با طناب پلی اتیلن، لمینت های ۳۰ میکرون پلی اتیلن در هر دو طرف سجاف / درزهای ضد آب و حرارت و آب بندی های آلومینیومی هر ۳ فوت و در گوشه ها است. 

پارچه برزنتی قهوه ای

برزنت های قهوه ای دارای ضخامت ۱۶ میل، 16×16 بافندگی، مراکز بافته شده با پلی اتیلن با چگالی بالا ۸ اونس در متر مربع، لبه های تقویت شده با طناب پلی اتیلن، هر دو طرف تثبیت شده با اشعه ماوراء بنفش، سجاف / درزهای ضد آب و مهر و موم شده و جرم های آلومینیومی در گوشه و کنار هستند. هر برزنت به صورت جداگانه بسته بندی می شود. 

پارچه برزنتی سبز

برزنت های سبز از مراکز بافته شده با تقویت پلی اتیلن با تراکم 10 x 10، 4.5 اونس بهره می برند, علاوه بر این، آنها مقاوم در برابر اشعه ماورای بنفش، لبه های تقویت شده با طناب پلی اتیلن، تقویت کننده های گوشه ای قالب دار سنگین، لمینیت۰ میکرون پلی اتیلن در هر دو طرف، سجاف های تقویت شده با دوخت یا مهر و موم شده با حرارت و گروت های آلومینیومی در گوشه و کنار. 

پارچه برزنتی نقره ای

برزنت های نقره ای / مشکی و برزنت های ماورا بنفش سنگین نقره ای / مشکی تولید شده (در حدود ۲۱۵٪ قویتر از انواع برزنت آبی هستند) دارای مرکز تقویت پلی اتیلن با چگالی بالا، سجاف های تقویت شده با طناب پلی اتیلن مقاوم در برابر اشعه ماورا UV بنفش، تقویت کننده های گوشه ای قالب دار سنگین، لمینیت ۵۰ میکرون پلی اتیلن در هر دو طرف، سجاف های تقویت شده با لبه دوخته شده یا مهر و موم شده و ماسوره های آلومینیومی هستند. طرف نقره ای گرما را منعکس می کند و زیر سیاه آن در زیر آفتاب خنک تر می ماند.