سفارش دهید

چتر ساحلی

چتر ساحلی با استفاده از پارچه برزنت با کیفیت و مرغوب در مجموعه تولیدی آریا مطابق با نیاز و درخواست شما تولید و ارائه می گردد.

چتر ساحلی در روز های گرم و آفتابی تابستان به کمک شما می آید. با شروع شدن فصل تابستان همه ما از قبل برای لذت بردن از ساحل برنامه ریزی می کنیم. برای لذت بردن از دریا به تجهیزات مختلفی جهت محافظت از خود در برابر اشعه مضر فرابنفش خورشید نیاز داریم. چتر ساحلی به عنوان سایبان شناخته می شود و همان گونه که از اسم این محصول مشخص می باشد برای کنار ساحل و استخر ها مورد استفاده افراد قرار می گیرند.
چتر های ساحلی جهت محافظت در برابر نور خورشید و همچنین استراحت مورد استفاده قرار می گیرند.

چتر سایبان آلاچیق

مشخصات چتر ساحلی

چتر ساحلی و یا سایبان چتری برزنتی با استفاده از پارچه مستحکم و منعطف برزنت ساخته می شود و برای پایه های آن نیز از آلیاژ ضد زنگ و خوردگی استفاده می شود تا در برابر رطوبت و شرایط مختلف جوی دوام و مقاومت لازم داشته باشند.
مدل های مختلف چتر ساحلی دارای ویژگی ضد آب و ضد آفتاب می باشند. به لطف این ویژگی ها می توان از این محصول در هوای بارانی نیز استفاده کرد. این چتر ها علاوه بر محافظت در برابر گرمای خورشید در ساحل استفاده می شود بلکه در روز های بارانی نیز قابل استفاده هستند.
چتر ساحلی یک محصول ایده آل برای روز های بارانی و یا آفتابی است که در مدل های مختلف پایه وسط و پایه کنار و در اندازه و ابعاد مختلف و در اشکال گوناگون قابل طراحی و اجرا هستند.
برخی از این چتر های ساحلی به صورت ثابت در مکان های مشخص شده نصب می شوند و برخی دیگر به صورت متحرک می باشند و قابلیت جمع شدن دارند می توان آن ها را در مکان های مختلف نصب و از آن بهره برد. چتر ساحلی متحرک به گونه ای طراحی شده اند تا بتوانند آن ها را به راحتی در ساحل و کنار استخر ها استفاده کرد.

کاربرد چتر ساحلی

چتر ساحلی و یا چتر سایبان فقط در ساحل استفاده نمی شود این چتر ها سایه بسیار خوبی را برای پیک نیک ها، مسافرت ها، کمپینگ ها، بالکن، باغ، تراس، روف گاردن ها، استخر ها و… ایجاد می کنند. اگر در یک کنسرت در فضای باز یا رویداد دیگری در فضای باز شرکت کردید که در آن باید بر روی زمین بنشینید یک چتر ساحلی می تواند از شما در برابر نور خورشید محافظت کند.

خرید چتر ساحلی

چتر ساحلی در برابر باد، باران و آفتاب بسیار مقاوم است با خرید چنین چتر هایی که به صورت ایده آل از پارچه برزنت با کیفیت و پایه های ضد زنگ ساخته شده اند می توان در زمان هایی که حتی آفتاب بیشترین تاثیر را دارد از ساحل لذت برد.
برای لذت بردن از ساحل که یکی از تفریحات لذت بخش در روز های گرم تابستان می باشد و همچنینی لذت بردن از شن، ماسه، دریا و… به یک چتر ساحلی با کیفیت احتیاج می باشد.
در زمان خرید چتر ساحلی باید به یک سری نکات توجه داشته باشید تا بتوانید محصولی مناسب را خریداری کنید که از جمله این موارد می توان به ابعاد و سایز چتر ساحلی، نوع مکانیزم چتر ساحلی، نوع پایه های چتر ساحلی و…

قیمت چتر ساحلی

قیمت چتر ساحلی با توجه یه عموال مختلفی مشخص می شود از این رو قیمت چتر های ساحلی با هم متفاوت می باشد. قیمت چتر سایبان بزرگ نسبت به چتر سایبان کوچک به طبع بیشتر می باشد.
قیمت سایبان چتری پایه وسط نیز از قیمت سایبان چتری پایه کنار کمتر می باشد بنابراین نمی توان برای چتر ساحلی قیمت واحدی را در نظر گرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *