سفارش دهید

سایبان برزنتی ماشین

سایبان برزنتی ماشین جهت محافظت از وسایل نقلیه در برابر تابش مستقیم نور خورشید و شرایط نامساعد جوی مورد استفاده افراد قرار می گیرد.

سایبان ماشین نه تنها جهت محافظت و مراقبت از ماشین  در حیاط منازل و یا درمحل کار مورد استفاده قرار می گیرد بلکه باعث زیبایی و شیک تر به نظر رسیدن محیط مورد نظر می شود.
سایبان برزنتی ماشین از خودرو ها در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی، فضولات پرندگان و یخ زدگی شیشه ها ماشین جلوگیری می کند. سایبان برزنتی ماشین با استفاده از یک لایه پوشش داده شده است تا باعث مقاومت و دوام بالای این محصول در برابر نور خورشید و اشعه فرابنفش خورشید شود تا از آسیب و صدمه دیدن رنگ ماشین در برابر نورخورشید جلوگیری کند.
بنابراین استفاده از چتر سایبان آلاچیق برزنتی برای ایجاد پارکینگ در فضای باز و آزاد یک راهکار مناسب و ایده ال می باشد که به صورت اشکال مختلف و در رنگ بندی متنوع قابلیت اجرا دارد.

قیمت سایبان ماشین برزنتی

قیمت این محصول با توجه به فرم و شکل آن، ابعاد و اندازه آن، نوع عملکرد سایبان به صورت ثابت و یا متحرک، نوع نصب و اجرا سایبان، نوع برزنت مورد استفاده برای تولید سایبان و… مشخص می شود.
زیرا سایبان برزنتی ماشین به صورت سایبان ماشین ثابت ،سایبان ماشین متحرک، سایبان ماشین تاشو طراحی و تولید می شوند که افراد با توجه به درخواست و نیاز خود می توانند بهترین نمونه از این محصول را خریداری کنند. قیمت سایبان ماشین در حیاط خانه ها و قیمت سایبان تاشو خودرو را می توانید با توجه به ابعاد و فضای مورد نظر خود از مجموعه معتبر آریا چادر دریافت کنید.

سایبان ماشین ثابت

نمونه ای از سایبان برزنتی به صورت ثابت در محل نصب می شود و به عنوان محافظ دائمی مورد استفاده قرار می گیرد این محصول قابلیت جابجایی و انتقال به مکان های دیگر را ندارد و مهمترین مشخصه آن ثابت بودن سایبان برزنتی می باشد. که در انواع و طرح های مختلف طراحی و تولید می شوند.

سایبان ماشین متحرک

این نوع از سایبان ماشین بر روی دیوار و یا زمین محکم نشده اند و امکان حمل و نقل و جابجایی آن ها به مکان های دیگر به راحتی میسر می باشد.

سایبان ماشین تاشو

سایبان تاشو ماشین یا سایبان جمع شو یا سایبان فنری نمونه ای دیگر از انواع سایبان برزنتی ماشین می باشد که به صورت فنری ساخته می شوند و به صورت اتوماتیک( برقی) و یا دستی در جای خود توسط بازو های تعبیه شده در سایبان قابلیت تاشو دارند افرادی که از این نوع از سایبان برزنتی برای محافظت از ماشین خود استفاده می کنند در برخی از مواقع می توانند آن ها را جمع کنند.

نکات مهم در انتخاب سایبان برزنتی ماشین

در زمان انتخاب سایبان برزنتی ماشین شما خریداران محترم باید به یک سری نکات خاص و مهم توجه داشته باشید.
اولین نکته ای که باید دقت داشته باشید نوع و جنس روکش سایبان ماشین می باشد شرکت های تولید کننده می توانند این محصول را با استفاده از جنس ها و مواد اولیه مختلف موجود در بازار تولید کنند.
نکته مهم دیگر که در هنگام انتخاب این محصول باید به آن توجه داشته باشید نحوه عملکرد سایبان برزنتی ماشین می باشد انواع متنوع سایبان برزنتی ماشین همراه با عملکرد های مختلف در بازار موجود می باشند. مانند سایبان بزرنتی ماشین متحرک، ثابت و تاشو
در زمان انتخاب سایبان برزنتی ماشین باید به ابعاد و اندازه فضای نصب توجه کنید و متناسب با آن محصول را انتخاب کنید تا کارایی لازم را داشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *