سفارش دهید

برزنت خاور ( 3 )

برزنت خاور

معمولا وسایل نقلیه های سنگین باربری مانند خاور، کامیون، تریلی و… به جهت اینکه قسمت بار آن ها باز است و سقف ندارد بار و کالا حمل شونده در برابر شرایط جوی مختلف و برخی از مواقع به جهت تصادفات دچار آسیب ها و خساراتی می شوند که قابل چشم پوشی نیستند.

جهت حفاظت بار ها در این مواقع از روکش های برزنت استفاده می شود. این نوع روکش های برزنتی که با نام برزنت کانتینری و برزنت ترانزینی نیز در بین افراد شناخته شده می باشند ضد آب و ضد اشعه uv هستند و در برابر بارش برف و باران و همچنین تابش مستقیم خورشید محموله ها را از آسیب های احتمالی حفظ می کنند.

برزنت خاور محموله ها را نیز دربرابر عوامل و آسیب های فیزیکی مانند تصادفات نیز محافظت می کند و مانع از خسارات احتمالی می شود.

برزنت  خاوردر ضخامت های مختلف، با استفاده از مواد و الیاف اولیه درجه یک به صورت یک رو و دو رو  تولید می شوند که شما با توجه به اقلیم و شرایط آب و هوایی مسافت حمل کالا و محصولات خود می توانید آن ها را انتخاب نمایید.

مجموعه آریا چادر به عنوان تولید کننده محصولات برزنتی اعم از برزنت خاور و یا چادر خاور در تلاش است بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را برای شما فراهم آورد و رضایت شما مشتریان عزیزرا جلب نماید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *