سفارش دهید

سایبان آلاچیق ( 30 )

سایبان آلاچیق

سایبان آلاچیق مناسب برای استفاده در فضا های باز و آزاد می باشند. این محصول در مدل های متنوع با رنگ بندی های مختلف قابل اجرا و تولید می باشد. سایبان آلاچیق همان گونه که از نامش مشخص می باشد جهت ایجاد سایه و محافظت از افراد و تجهیزات در برابر تابش مستقیم خورشید، بارش برف و باران و وزش باد های شدید ساخته می شود.

سایبان آلاچیق با استفاده از پارچه های برزنت به صورت تابت و متحرک (پرتابل) قابل تولید می باشند آلاچیق های ثابت به صورت ثابت در محل تعیین شده ساخته می شوند و قابلیت جابجایی و انتقال به سایر نقاط را ندارند. اما آلاچیق های پرتابل یا متحرک به راحتی جمع و قابل نصب در هر مکانی می باشند شما می توانید از این محصول در مکان های مختلف جهت ایجاد سایه و مقابله با شرایط نامساعد جوی استفاده نمایید.

در ساخت و تولید این محصول کاربردی از پارچه برزنت مستحکم و بادوام استفاده می شود زیرا این پارچه به دلیل منعطف بودن و خاصیت کشسانی بالایی که دارد به هر فرم و شکلی به راحتی در می آید و از ظاهر زیبایی برخوردار می باشد.

پارچه برزنت مورد استفاده در سایبان آلاچیق ضد آب و ضد آفتاب می باشد از این رو از نفوذ آن ها به داخل آلاچیق جلوگیری می کند و به جهت قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای که دارد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *