سفارش دهید

دوخت انواع چادر مسافرتی

دوخت انواع چادر مسافرتی در مجموعه آریا چادر امکان پذیر است. سفارش دوخت انواع چادرهای مسافرتی مورد نیاز مشتریان عزیز در این مجموعه انجام خواهد شد.
چادر مسافرتی به عنوان یکی از ضروری ترین وسایل سفر و کمپینگ، کاربردهای عملی زیادی برای افراد دارد. امروزه چادرهای مسافرتی در طرح های مختلف برای رفع نیاز کاربران تولید و به بازار عرضه می شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع چادر تولیدی گروه آریا چادر می توانید با شماره تلفن های ثبت شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

دوخت چادر برزنتی

دوخت چادر برزنتی مسافرتی مانند هر هنر و حرفه دیگری نیاز به مربی مجرب و ابزار لازم برای آموزش و یادگیری دارد. معمولا فراگیری این حرفه کلید ورود افراد به تولید انواع و اقسام چادر برزنتی مسافرتی است.

ساخت و دوخت چادر مسافرتی

ارتقای کیفیت کار و تولید چادرهای برزنتی مسافرتی باکیفیت که مورد استقبال بازار و مشتریان قرار می گیرد به عوامل زیادی بستگی دارد که یکی از مهمترین گزینه های آن جنس برزنت است.
جنس پارچه برزنتی مناسب برای تولید انواع چادر مسافرتی باید ضد آب و همچنین محکم و بادوام باشد. همچنین باید درز پذیری خوبی داشته باشد و از نفوذ رطوبت جلوگیری کند. زیرا یکی از مهمترین موضوعات در استفاده از چادرهای مسافرتی، محافظ بودن آنهاست که فراتر از پارچه نازک برزنت بی کیفیت است.
یکی دیگر از عوامل مورد نیاز برای تولید چادر مسافرتی استفاده از تکنولوژی روز برای تولید است. به عنوان مثال امروزه یک کارخانه بزرگ تولید کننده انواع چادر از جدیدترین و مدرن ترین ابزار استفاده می کند که مورد تایید نیز می باشد.
گزینه سوم به تکنسین های ماهر و با تجربه برای طراحی، برش، دوخت و تولید نیاز دارد. همانطور که گفتیم آموزش دوخت چادر مسافرتی بسیار تخصصی است و نیاز به استاد کار حرفه ای دارد.

 

پارچه چادر مسافرتی

چادرهای مسافرتی به سه دسته کلی چادرهای مسافرتی فنری، عصایی و اتوماتیک تقسیم می شوند، اما دوخت آن ها متفاوت است.
بهترین پارچه برای چادر مسافرتی برزنت است. برای دوخت چادر باید از پارچه ای استفاده کرد که در برابر تمام شرایط آب و هوایی از جمله هوای بارانی مقاومت کند.
به عبارت دیگر پارچه مورد استفاده باید از نوع پارچه ضد آب باشد. پارچه برزنت یکی از بهترین پارچه های ضد آب برای چادر مسافرتی مناسب است. البته قابل ذکر است که پارچه برزنتی انواع مختلفی دارد که به دلیل ضد آب بودن و حتی ضد اشعه ماوراء بنفش یکی از بهترین انواع پارچه برزنتی برای دوخت چادر مسافرتی می باشد.

در و پنجره چادر

قسمت دیگری که در تولید چادر مسافرتی حائز اهمیت است تعداد پنجره ها و همچنین یک درب کوچک یا بزرگ برای چادر است که معمولا تعداد پنجره ها 0 تا 3 می باشد. هر چه تعداد پنجره ها بیشتر باشد هوای داخل سردتر می شود. درب بزرگ نیز مزایای زیادی دارد که از آن جمله می توان به ورود و خروج آسان به داخل چادر و همچنین باز ماندن آن در زمانی که هوای داخل چادر به تهویه بیشتری نیاز دارد اشاره کرد.

توری در و پنجره چادر

این قسمت بسیار مهم است زیرا از ورود حیوانات موذی به چادر جلوگیری می کند، توری جدا از در و با یک زیپ مستقل دیگر روی بدنه دوخته می شود، معمولاً در پنجره ها کاملا روی بدنه و بدون زیپ دوخته می شوند.

زیپ و سر زیپ چادر

زیپ های فلزی به مرور زمان زنگ می زند و در چادرهای مسافرتی فنری به راحتی باز و بسته نمی شود، زیپ های پلاستیکی در سایزهای مختلفی تولید می شوند که هر چه این زیپ ها بزرگتر باشند راحت تر می توانند در و پنجره ها را باز کنند. و در واقع کمک بعدی آنها گیرکردن در پارچه چادر است، نسبت به سایزهای کوچکترشان سریعتر باز و بسته می شوند و کمتر آسیب می بینند. این موضوع باعث تفاوت قیمت چادرهای مسافرتی فنری می شود.

فروش چادر مسافرتی

فروش چادر مسافرتی با بهترین ویژگی های به کار رفته در ساختار آن ها و اطمینان از کیفیت و دوام آن ها در مجموعه آریا چادر امکان پذیر است. برای اطلاع از قیمت مدل چادر مسافرتی مورد نیاز خود می توانید با آریا چادر تماس بگیرید.
در نظر داشته باشید که اندازه و ابعاد و تعداد چند نفره بودن چادر مسافرتی، در قیمت آن تاثیر مستقیم دارد.

برچسب ها :

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *