سفارش دهید

قیمت برزنت متری

قیمت برزنت متری را می توانید با تماس از مجموعه آریا چادر به دست آورید. برزنت متری بسیار پر کاربرد می باشد و هم چنین از نظر اقتصادی با صرفه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد برزنت متری با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برزنت متری چیست

خرید و استفاده از پارچه برزنت متری برای بسیاری از مجموعه ها به صرفه تر می باشد. علاوه بر انتخاب پارچه های برزنت بر اساس جنس، عرض و گرم، پیدا کردن یک تولیدی برزنت که این محصولات را با قیمت مناسب بفروشند نیز امر مهمی است. مجموعه آریا چادر به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان برزنت در کشور، با تولید با کیفیت برزنت متری و عرضه آن در سراسر کشور، محصول ویژه ای را به مشتریان خود عرضه می کند.

تولید برزنت متری و رولی

پارچه های برزنت در کارخانجات به صورت رولی تولید شده و به مراکز پخش و فروشگاه ها ارسال می شوند. تولیدی هایی که به تولید پارچه برزنت های رولی مشغول هستند عمدتا آن ها را در عرض های یک متر، یک و نیم متر و دو متر تولید می کنند.
طول آن ها نیز در گذشته تنها به صورت چادر برزنتی 6 متری و 12 متری بوده است. اما امروزه به دلیل تغییر کاربری آن ها، برزنت های متری با طول 50 متر و حتی 100 متر نیز تولید می شود. اما احتساب گرم این پارچه ها به سادگی اندازه گیری طول و عرضشان نیست. چیزی که گرم های مختلف این رول ها را تشکیل می دهد چند لا بودن آن هاست. منظور از چند لا بودن نخ، تعداد لای نخ تار و پود است.

تولید برزنت متری

برزنت متری یک لا نخ در پنج لا نخ که یکی از نازک ترین برزنت های موجود در بازار است.
برزنت های رنگی ای که با دولا نخ در سه لا نخ تولید می شوند و هنوز جزء برزنت های نازک هستند. اما گرم بیشتری نسبت به نمونه قبل دارند.
برزنت های سفید و رنگی که به صورت سه لا نخ در سه لا نخ بافته شده و جزء برزنت های ضخیم محسوب می شوند.
پارچه های سه لا نخ در شش لا نخ که کلفت ترین برزنت ها را تشکیل می دهند.

کاربردهای پارچه برزنت متری

درست است که برای مصارفی مانند دوخت کیف برزنتی، لباس های ورزشی، کوله های مسافرتی و کیسه های خواب مقدار کمی از پارچه های برزنت مورد نیاز است، اما کاربردهای زیادی برای این محصولات وجود دارد که نیاز است برای آن ها تا چند رول برزنت تهیه کرد.

دوخت انواع چادر و روکش برای ماشین های سنگین

حفاظت از بار و بدنه تریلی ها تا جایی اهمیت دارد که بسیاری از شرکت ها و دارندگان این ماشین ها حاضر هستند هزینه زیادی برای این منظور بپردازند. اگر بخواهید یک چادر محافظ برای خاور تهیه کنید، یا پوششی برزنت برای بار ترانزیت ها داشته باشید، متراژ زیادی از برزنت ها را نیاز دارید.

تهیه انواع سایبان

از انواع سایبان های برزنتی برای مکان های مختلفی مانند استخرها، پارکینگ های سر باز، باغ ها و تالارهای پذیرایی در سرباز و جلوی فروشگاه ها استفاده می کنند. در اکثر مواقع به متراژ زیادی برای دوخت این سایبان ها به برزنت های متری نیاز است تا کاملا پوشش داشته باشند.

دوخت پوشش برزنتی برای آلاچیق

آلاچیق های برزنتی به چند صورت تهیه می شوند. معروف ترین آن ها آلاچیق های چتری و متحرک، آلاچیق های ثابت و چارچوب دار هستند که بر اساس کاربردشان در باغ ها، تالارهای پذیرایی و رستوران های سرباز به کار برده می شوند. برای دوختشان، از برزنت های ضد آب به صورت رول برزنت های متری می بایست تهیه شود.

دوخت چادر مسافرتی

چادر برزنتی کمپ های نظامی به طور معمول به گونه ای طراحی می شود که به راحتی می تواند حداقل 20 نفر را درون خود جای دهد. چادرهای مسافرتی نیز برای یک تا شش نفر طراحی می شوند. به همین دلیل است که برای تهیه چادرهای مسافرتی و چادرهای کمپ های نظامی نیاز است متراژ زیادی از این پارچه ها را تهیه کرد.

پوشش برزنتی استخر

صاحبان استخرهای پیش ساخته، استخرهای پلاستیکی کشاورزی ژئوممبران سرباز برای محافظت از آب استخر در برابر گرد و خاک و آلودگی ها به چادر برزنتی متری نیاز دارند تا هنگام تعطیلی استخر، روی آب را با آن بپوشانند.

دوخت چادر ماشین و وانت بار

تهیه روکش های ماشین برای مکان هایی که نور آفتاب شدید دارند بسیار مورد استفاده است. علاوه بر این وانت بارها و نیسان ها نیز به روکش هایی از جنس برزنت احتیاج دارند که روی بار آن ها را بپوشاند و در برابر آفتاب، باد و باران از محموله هایشان محافظت کند.

تهیه انواع پوشش بالکن

برای تهیه پوشش بالکن از برزنت های نانو که ضد آب و آفتاب هستند، استفاده می کنند.

تهیه چادرهای عشایری

در چادرهای عشایری از پارچه های برزنتی برای دوخت سرپناهشان استفاده می شود. به دلیل زیاد بودن جمعیت و وسعت بالای این چادرها به مقدار زیادی از این پارچه ها نیاز است. بهتر آن است که با تهیه رول برزنت متری نسبت به دوخت این چادرها اقدام کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *