سفارش دهید

چادر آلاچیق

چادر آلاچیق نوعی پوشش مستحکم و با دوام می باشد که در مجموعه تولیدی آریا چادر از نوع پارچه برزنت کاملا ضد آب و ضد آفتاب می باشد.

چادر آلاچیق همان روکش آلاچیق می باشد که در آلاچیق پارچه ای مورد استفاده قرار می گیرد امروزه انواع مختلف چادر برزنت با ویژگی ها و مشخصات خاص برای طراحی و ساخت انواع آلاچیق های ثابت و متحرک مورد استفاده قرار می گیرد.  چادر آلاچیق باید دارای جنس مناسب و درجه یکی باشد تا در برابر عوامل محیطی و جوی استحکام و مقاومت خود را حفظ نماید. ما در این مقاله سعی داریم شما را با یکی از بهترین چادر های آلاچیق که امروزه استفاده از آن در طراحی و ساخت انواع آلاچیق به دلیل زیبایی و تنوع رنگی بالایی که دارد رواج پیدا کرده است آشنا نماییم.

چادر برزنتی آلاچیق

چادر برزنتی آلاچیق یکی از انواع برزنت های درجه یک و با کیفیت می باشد که برای طراحی و ساخت انواع آلاچیق های پارچه ای مورد استفاده قرار می گیرد. در بسیاری از مکان ها امروزه برای ایجاد سرپناه امن به جای سقف های کاذب از پارچه های برزنت مستحکم و مقاوم که از دوام و طول عمر بالایی برخوردار می باشند، استفاده می کنند. برای گذراندن ساعاتی خوش در طبیعت نیاز به یک سازه مستحکم و با دوام می باشد که در برابر شرایط نامساعد جوی ماهیت و پایداری خود را حفظ کند و از افراد و تجهیزاتشان در برابر این عوامل به خوبی مراقبت نماید.  اغلب افراد فکر می کنند که آلاچیق های پارچه ای از دوام و استحکام خوبی برخوردار نمی باشند در صورتی که این تصور کاملا اشتباه می باشد. آلاچیق های پارچه ای با استفاده از چادر های برزنتی که از ضخامت بالایی برخوردار می باشند و کاملا ضد آب و ضد آفتاب می باشند ساخته می شوند.  بنابراین به خوبی می توانند به عنوان یک محافظ برای افراد در برابر عوامل جوی خواهند بود.

قابلیت های چادر برزنت آلاچیق

چادر برزنت آلاچیق از قابلیت های فراوانی برخوردار می باشد و به همین جهت به عنوان بهترین متریال برای ساخت آلاچیق های پارچه ای مورد استفاده قرار می گیرند. که عبارتند از:

  • چادر برزنت یک پارچه بسیار مستحکم، مقاوم می باشد.
  • چادر برزنت یک پارچه منعطف می باشد که از خاصیت کشسانی بالایی برخوردار می باشد و به راحتی به هر شکل و فرمی در می آید.
  • چادر برزنت آلاچیق در انواع مختلف با ویژگی های متفاوت تولید می شوند.
  • چادر برزنت آلاچیق دارای طرح و رنگ بندی متنوعی می باشد.
  • چادر برزنت آلاچیق دارای قابلیت چاپ می باشد و از آن می توان برای تبلیغات کسب و کار خود استفاده نمایید.
  • چادر برزنت دارای دوام و ماندگاری طولانی مدت می باشد و به راحتی دچار پارگی و ساییدگی نمی شود..

قیمت آلاچیق چادری

قیمت آلاچیق چادری یا قیمت سایبان چادری ، یا قیمت آلاچیق پارچه ای که با استفاده از این عناوین در بین افراد شناخته می شود. با توجه به نوع آلاچیق ثابت یا متحرک بودن، امکانات وتجهیزات به کار رفته، ابعاد و اندازه آلاچیق، شکل ظاهری آلاچیق و… کاملا متفاوت می باشد. از این رو خریداران در زمان خرید این محصول ابتدا باید هدف و محل قرار گیری آلاچیق چادری را مشخص کند و متناسب با آن ها محصول خود را تهیه کنند و از قیمت دقیق آن مطلع شوند.

آلاچیق خیمه ای

آلاچیق خیمه ای یکی از طرح های آلاچیق  پارچه ای می باشد که رستوران ها، کافی شاپ ها، باغ ها، پارک ها و… جهت ایجاد فضای مناسب برای استراحت در فضای آزاد استفاده می شوند. این آلاچیق به دو روش تک پایه و چند پایه اجرا می شود در محیط های که محدودیت فضا دارند بیشتر از آلاچیق های خیمه ای تک پایه استفاده می شود. این سازه به عنوان سازه کششی شناخته می شود که به شکل پرادایس طراحی و اجرا می گردد.

آلاچیق چادری پیش ساخته

آلاچیق چادری پیش ساخته همان الاچیق های آماده می باشد که توسط مهندسین و متخصصین با توجه به استاندارد های موجود طراحی و ساخته شده اند و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته اند و با توجه به ابعاد و اندازه های مشخصی تولید می گردند. این آلاچیق ها اغلب بخه صورت متحرک می باشند که امکان جابجایی به مکان های مختلف را دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *