سفارش دهید

جمع کننده روکش استخر

جمع کننده روکش استخر دستگاهی می باشد که توسط آن روکش استخر را به راحتی می توان باز و بسته نمود.

جمع کننده روکش استخر همان طور که از اسمش مشخص می باشد وسیله ای است که توسط آن می توان روکش استخر را راحت تر و بهتر جمع کرد. با استفاده از جمع کننده روکش استخر مناسب و به سلیقه خود می توانید زیبایی و جذابیت بیشتری به محیط اطراف استخر خود بدهید. جمع کننده روکش استخر مانند روکش استخر در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردد که شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود این محصول را خریداری کنید.

انواع جمع کننده روکش استخر

  • جمع کننده روکش استخر دستی
  • جمع کننده روکش استخر اتوماتیک

جمع کننده روکش استخر به صورت دستی

جمع کننده روکش استخر دستی دارای انواع مختلفی می باشد که شامل موارد زیر می شود.

جمع کننده روکش استخر دستی (ثابت فلزی)

این جمع کننده در عرض استخر همان طور که از نامش مشخص است به صورت ثابت نصب می شود که توسط دسته روکش استخر را به دور خود جمع می کند که کاملا ضد زنگ می باشد.

جمع کننده روکش استخر (متحرک آلومینیومی)

جمع کننده روکش استخر متحرک آلومینیومی که متناسب با عرض استخر تولید می گردد و در زمان هایی که به آن نیازی نیست می توانید به راحتی آن را جابجا کنید و در محل دیگری به دور از استخر قرار دهید.

جمع کننده روکش استخر (PVC متحرک)

جمع کننده روکش استخر به صورت PVC متحرک قابلیت جابجایی به صورت فرغونی را دارد و به وسیله چرخ هایی که بر روی آن تعبیه شده است به وسیله یک نفر جابجا و حمل می شود. بیشتر افراد به دلیل مرطوب بودن و خیس بودن محیط اطراف استخر نگران زنگ زدن جمع کننده روکش استخر هستند اما این جمع کننده های روکش استخر از مواد عالی و درجه یک (پایه های PVC و آلومینیومی) تولید می گردد و افراد از این بابت می توانند آسوده خاطر باشند.

جمع کننده روکش استخر به همراه سکو نشیمن

در این مدل جمع کننده روکش استخر بر روی دستگاه جمع کننده سکوی نشیمن جوبی و یا فلزی ساخته می شد که باعث مخفی کردن دستگاه جمع کننده روکش استخر می شود و ایجاد نشیمنگاهی زیبا در اطراف استخر می شود.

جمع کننده روکش استخر اتوماتیک

تمامی جمع کننده های روکش استخر قابلیت طراحی و ساخت به صورت نیمه اتوماتیک و یا تمام اتومات را دارند به گونه ای که به جای روش دستی به وسیله موتور الکتریکی و با استفاده از ریموت می توان روکش استخر را به راحتی باز و بسته نمود.

ویژگی جمع کننده روکش استخر

جمع کننده روکش استخر از ویژگی هایی برخوردار می باشد که برخی از آن ها شامل موارد زیر می شود.

  • با استفاده از جمع کننده روکش استخر می توان روکش استخر را در کمترین زمان ممکن جمع و باز کرد.
  • جمع کننده روکش استخر به هر صورتی که تولید شده باشد می توان به راحتی جمع کننده روکش استخر ثابت را به متحرک و جمع کننده نیمه اتوماتیک را به تمام اتوماتیک و همراه با سکو نشیمن تبدیل نمود.
  • جمع کننده روکش استخر به دلیل سادگی و روان بودن و قابلیت جابجایی به صورت فرغونی توسط چرخ های تعبیه شده در آن ها و همچنین کیفیت بالا مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند.
  • جمع کننده روکش استخر با استفاده از مواد و متریال درجه یک ساخته شده اند که در برابر رطوبت و خوردگی از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *