سفارش دهید

نحوه جمع کردن چادر مسافرتی

نحوه جمع کردن چادر مسافرتی که در انواع مختلف تولید می گردد به گونه ای متفاوت صورت می گیرد.

نحوه جمع کردن چادر مسافرتی در انواع چادر های مسافرتی متفاوت می باشد زیرا چادر مسافرتی در مدل های مختلف تولید می گردد نظیر چادر مسافرتی فنری، چادر مسافرتی عصایی، چادر مسافرتی، چادر مسافرتی اسکلتی، چادر مسافرتی ژئودزیک، چادر مسافرتی گنبدی، چادر مسافرتی هرمی و… که در هرکدام از آن ها نحوه جمع کردن متفاوت است. چادر مسافرتی یکی از تجهیزات مهم و مناسب برای اقامت افراد در هنگام مسافرت در دل طبیعت می باشد بنابراین باید با نحوه جمع کردن و نصب چادر مسافرتی آشنا باشند تا به راحتی آن ها را جمع آوری و یا برپا کنند.

چادر مسافرتی

انتخاب چادر مسافرتی مناسب و با کیفیت سفری خوش را برای افراد ایجاد می کند و برعکس با انتخاب چادر مسافرتی نامرغوب و نامناسب سفر خوش به سفری با خاطرات بد تبدیل می شود. چادر مسافرتی یکی از ضروری ترین لوازم سفر به شمار می آید. چادر مسافرتی بسته به نیاز افراد در رنگ بندی های مختلف، سایز های گوناگون، مدل های متنوع و جنس های متفاوت تولید و عرضه می گردند. چادر مسافرتی با کیفیت و مناسب سرپناهی امن و مطمئن را برای استراحت و نامساعد بودن هوا برای افراد به وجود می آورد.

آموزش جمع کردن چادر مسافرتی

در زمان مسافرت به دل طبیعت وسایل و تجهیزات فراوانی همراه افراد می باشد که افراد این وسایل را در چادر نگه داری می کنند. به همین دلیل اولین قدم برای جمع کردن چادر مسافرتی خارج کردن این وسایل و تجهیزات از داخل چادر مسافرتی می باشد. در زمان جمع کردن چادر مسافرتی باید به این نکته توجه کنید که چادر کاملا تمیز و خشک باشد.
بعد از این که چادر مسافرتی را تمیز کردید باید میخ ها و پین هایی که برای برپا شدن و ثابت نگه داشتن چادر مسافرتی داخل سطح زمین فرو رفته اند را باز کرد. و همچنین میله های چادر مسافرتی را از داخل چادر در بیاورید برخی از این میله ها از چند قسمت تشکیل شده اند و برای این کار باید قسمت های تشکیل دهنده میله را از هم جدا کنید.
در نهایت چادر را بر روی زمین قرار می دهید تا تمام آن بر روی سطح زمین پهن شود و توجه داشته باشید که چادر مسافرتی را باید طوری تا بزنید که باریک باشد. و بعد از تا کردن چادر مسافرتی آن را در بسته بندی و یا کیف مخصوص خود قرار دهید.

ویژگی چادر مسافرتی برزنتی

چادر مسافرتی همان گونه که گفته شد در انواع مختلف و با جنس های متفاوت تولید می شوند که طریقه بستن و برپا کردن هر کدام از آن ها با هم فرق دارد. چادر مسافرتی برزنتی نوعی چادر مسافرتی می باشد از جنس چادر برزنت است. از ویژگی چادر مسافرتی برزنتی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • سهولت در نصب و برپایی
  • سهولت در جمع کردن
  • مقاومت بالا در برابر شرایط جوی مختلف
  • استحکام بالا در برابر اشیا نوک تیز و برنده
  • دارای خاصیت کشسانی و انعطاف پذیری بالا
  • دارای مقاومت و استقامت بالا در برابر کپک و قارچ
  • دارای مقاومت و استحکام بالا در برابر پوسیدگی و پارگی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *