سفارش دهید

کاربرد پارچه برزنت رنگی

برزنت هایی که برای فروش ارائه می شوند، دارای طیف گسترده ای از رنگ ها هستند که متناسب با نیازهای مشتریان می باشند. از انواع رنگ های برزنت می توان به رنگ های آبی، قرمز، سبز، زرد و… اشاره نمود.

همان طور که می دانید برزنت ها نوعی پارچه مستحکم و مقاوم می باشند که در انواع مختلف و در مدل ها و رنگ های متفاوتی تولید می شوند. که در این مبحث به انواع رنگ های برزنت های عرضه شده در بازار می پردازیم. که هر رنگ این نوع پارچه چه کارایی نیز دارد.

کد گذاری محصولات با رنگ برزنت

برخی از شرکت ها و مصرف کنندگان پارچه برزنت، از کدگذاری رنگی برای محصولات و کالا ها و قسمت های مختلف مجموعه خود استفاده می کنند.
برزنت های رنگی مختلف به موارد گوناگونی اشاره دارند. مشکل این است که اکثر آن شرکت ها از سیستم های کدگذاری رنگ داخلی خود استفاده می کنند. ممکن است یک شرکت برزنتی های قرمز رنگ خود را به منظور پوشاندن مواد خطرناک به مردم ارائه دهد، در حالی که ممکن است شرکت دیگر از برزنت های قرمز رنگ به منظور نمایش و دید بهتر استفاده کند. یا اینکه فقط از تولید رنگ قرمز استفاده کنند و…
از آنجا که اکثر مشتریان در حوزه های متعددی فعالیت دارند، می توانند از برزنت در رنگ و سبک های مختلفی بهره ببرند.
به طور مثال از برزنت نارنجی رنگ می توان در کارهایی مانند، سرسره های بادی آب، سایبان و غیره استفاده کرد.

معنای رنگ های پارچه برزنت

هیچ استاندارد صنعتی یکسانی برای رنگ های پارچه برزنت وجود ندارد. هیچ مقررات مربوط به گروه های صنعتی یا قوانین دولتی وجود ندارد که رنگ های مختلف برزنت را برای نمایندگی نشان دهد. اما به عنوان یک قاعده کلی، رنگ های مختلف برزنت نشان دهنده استانداردهای یکسان برای اکثر شرکت ها است.

 

انواع رنگ های پارچه برزنت

به طور کلی رنگ های برزنت شامل موارد زیر می شود:

  • برزنت آبی
  • برزنت سبز
  • برزنت زیتونی
  • برزنت زرد
  • برزنت نارنجی
  • برزنت قهوه ای
  • برزنت سفید
  • برزنت سیاه
  • برزنت قرمز
  • و غیره.

پارچه برزنت آبی

پارچه برزنت آبی، توسط صنعت ساخت و ساز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. برزنت های آبی، سبز و قهوه ای معمولاً هدف عمومی دارند که برای کارهای صنعتی و سبک مصرف می شوند.
برزنت آبی رنگ در بین پیمانکاران، کارگران ساختمانی، سقف سازی، کشاورزان و محوطه سازان محبوب هستند. برزنت آبی به راحتی محبوب ترین شکل برزنت در بازار است و به راحتی یافت می شود.

پارچه برزنت زرد ، نارنجی و قرمز

برزنت های زرد، نارنجی و قرمز اغلب برای اولویت بندی بصری یا افزودن دید به مناطق خطرناک، مورد استفاده قرار می گیرند. ممکن است از برزنت قرمز برای هشدار دادن به افراد در مواقع ضروری استفاده کنند.

پارچه برزنت سفید و نقره ای

از پارچه برزنت سفید و نقره ای برای ایجاد سایبان در برابر نور آفتاب استفاده می شود. از آنها اغلب به عنوان سایبان چادر موقت نیز استفاده می شود. این برزنت های رنگی معمولاً نور خورشید را منعکس می کنند تا اینکه آن را جذب کنند. سفید بهترین برزنت رنگی برای بازتاب گرما است.

پارچه برزنت سیاه و خاکستری تیره

پارچه برزنت سیاه و خاکستری تیره نور خورشید را جذب می کنند، نه اینکه منعکس کنند. استفاده از برزنت سیاه و خاکستری تیره در فصل زمستان ایده خوبی است، زیرا گرمای خورشید را به خود جذب می کند.

انتخاب پارچه برزنت رنگی

برزنت هایی که برای فروش ارائه می شوند، دارای طیف گسترده ای از رنگ ها هستند که متناسب با نیازهای مشتریان می باشند.
پارچه برزنت سبز سنگین که از تجهیزات ساختمانی در یک کامیون تخت محافظت می کند.
اما به عنوان یک قانون کلی، رنگ برزنت واقعاً مهم نیست. و برای بیشتر برنامه ها، هر برزنت جدیدی که انتخاب می کنید احتمالاً خوب کار خواهد کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *