سفارش دهید

کاور استخر اتوماتیک

کاور استخر اتوماتیک نمونه دیگری از روکش استخر محسوب می شوند که به راحتی به سادگی تمام با فشردن یک دکمه به راحتی باز و بسته می شود و نسبت به دیگر مدل های روکش استخر از قیمت بیشتری برخوردار می باشد.

کاور استخر اتوماتیک که دارای جنس های گوناگونی اعم از آلومینیوم، پارچه برزنت و… ساخته می شود. با فشار یک دکمه به راحتی باز و یا بسته می شود.
روکش استخر اتوماتیک با طراحی منحصر به فرد خود، ایمنی، ظرافت و راحتی را به همره دارند. این نوع از روکش استخر در طول سال آسایش صاحبان استخر را فراهم می کند.
زمانی که در فصول سرد سال از استخر کمتر استفاده می کنید می توانید با کاور استخر اتوماتیک در برابر بارش برف و باران و عوامل محیطی از استخر، اعضای خانواده و حیوانات خانگی در برابر هر گونه حادثه ای محافظت کنید.

مشخصات کاور استخر اتوماتیک

یکی از کاربرد های مهم کاور استخر اتوماتیک استفاده از آن به عنوان پوشش و روکش استخر های روباز ویلاها و باغ ها می باشد.
یکی از مشکلاتی که صاحبان استخر دارند آلوده شدن آب استخر های روباز به دلیل نداشتن پوشش و کاور استخر است. و همچنین خطر افتادن کودکان و حیوانات خانگی در داخل آن است.
از این جهت از کاور استخر اتوماتیک می توان به عنوان پوشش و روکش برای افزایش ایمنی و جلوگیری از کثیف شدن آب داخل استخر استفاده کرد.
این نوع کاور استخر نوعی کاور استخر برقی می باشد که به گونه ای طراحی و تولید شده است که بتواند به جای حرکت معمول که به صورت عمودی است در راستای افقی حرکت کند.
کاور استخر اتوماتیک به دلیل داشتن سیستم موتورایز به راحتی با فشردن یک دکمه در کوتاه ترین زمان ممکن باز و بسته می شود. موتور الکتریکی روکش استخر دارای سیستم ریموت کنترل در توان های گوناگون با توجه به ابعاد و اندازه استخر هستند.
یکی از روکش ها و پوشش های استخر اتوماتیک که دارای بدنه بسیار مستحکم و مقاوم می باشد کاور استخر اتوماتیک برزنتی می باشد.

ویژگی کاور استخر اتوماتیک (برزنتی)

اتوماتیک و موتورایز بودن کاور استخر: برای باز و بسته کردن کاور استخر نیازی به دخالت نیروی دست نخواهد بود.
مقاومت در برابر عوامل محیطی و جوی: به دلیل استفاده از پارچه برزنت استاندارد و با کیفیت که با استفاده از مواد و متریال اولیه درجه یک تولید شده اند این محصول به خوبی می تواند از استخر محافظت کند.
امنیت بالا: با استفاده از کاور استخر اتوماتیک می توانید از حیوانات و کودکان خود محافظت کنید و مانع از افتادن آن ها در داخل استخر شوید.
جلوگیری از تبخیر آب داخل استخر: روکش استخر اتوماتیک برزنتی مانع از بخار شدن آب داخل استخر می شود از این رو می توان در مصرف آب صرفه جویی نمود.
جلوگیری از هدر رفتن گرمای استخر: کاور استخر اتوماتیک برزنتی به عنوان عایق مناسب گرمای استخر را حفظ می کند.

فواید خرید کاور استخر اتوماتیک

با استفاده از کاور استخر اتوماتیک استخر شما برای تمام فصول سال تمیز و قابل استفاده می باشد. با استفاده از این کاور استخر، استخر خود را بدون زباله، گرد و غبار و هر گونه آلودگی نگه خواهید داشت. و هزینه تعمیرات و نگهداری استخر خود را به حداقل می رسانید.
با استفاده از کاور استخر اتوماتیک هزینه گرم کردن استخر قابل کنترل خواهد بود. کاور استخر اتوماتیک به دلیل پوشانندگی کاملی که دارد می تواند میزان گرمای حفظ شده را تا 80% افزایش دهد و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *