سفارش دهید

چادر مسافرتی اسکلتی

چادر مسافرتی اسکلتی یکی از انواع چادر مسافرتی است که از مقاومت و استحکام خوبی در برابر شرایط آب و هوایی نامساعد برخوردار می باشد.

چادر مسافرتی اسکلتی یکی دیگر از انواع چادر مسافرتی به شمار می آید که در این مقاله سعی داریم شما را بیشتر با این نوع چادر مسافرتی آشنا کنیم. یکی از ضروریات سفر و گردش به همراه داشتن چادر مسافرتی است فرقی نمی کند که شما به صورت گروهی و کمپینگ به سفر می روید و یا اینکه قصد اقامت در هتل و یا مسافرخانه را دارید در هر صورت چادر مسافرتی جزء لاینفک تجهیزات سفر محسوب می شود. زیرا ممکن است در طول سفر در نقطه ای دچار خستگی شوید و نتوانید دیگر به رانندگی ادامه دهید در این زمان نیاز به کمی استراحت دارید با استفاده از چادر مسافرتی میتوانید با خیالی راحت استراحت کنید. بنابراین داشتن چادر مسافرتی برای هر سفری لازم و ضروری می باشد.

چادر مسافرتی اسکلتی چیست

چادر مسافرتی اسکلتی به دلیل تفاوت ظاهری که با سایر چادر مسافرتی ها دارد به نسبت سایر چادر مسافرتی ها دارای طراحی خاصی می باشند که سبب شده است برای مکان های ضروری مورد استفاده قرار بگیرد. این نوع چادر مسافرتی ها بهترین انتخاب برای کمپینگ و سفرهای گروهی هستند. چادر مسافرتی اسکلتی در میزان گنجایش مختلف 2 نفره تا16 نفره تولید و عرضه می گردد. و دارای ارتفاع بلندی می باشد که افراد به راحتی می توانند در داخل آن بایستند. این نوع چادر با استفاده از پارچه های مختلفی تولید می شود ولی بهترین نوع پارچه، پارچه برزنت می باشد زیرا از استحکام و مقامت بالایی برخوردار می باشد.

جنس چادر مسافرتی اسکلتی

چادر مسافرتی اسکلتی مانند سایر چادر های مسافرتی یک سازه ی موقت می باشد که در مواقع ضروری مانند سفر به دل طبیعت و طبیعت گردی و در برخی از مواقع برای اسکان افراد زلرله زده نیز استفاده می شود. بهترین و با کیفیت ترین جنس برای چادر مسافرتی اسکلتی پارچه برزنت است. پارچه برزنت مورد استفاده در چادر مسافرتی اسکلتی از کرباس و پلی استر می باشد. به همین دلیل از ویژگی های بسیار فراوانی برخوردار هستند.

ویژگی چادر مسافرتی اسکلتی با پارچه برزنت

  • ضد آب و ضد آفتاب است بنابراین در شرایط گوناگون آب و هوایی می توان از آن استفاده کرد.
  • از نصب و بر پایی بسیار راحت و آسان برخوردار می باشد به گونه ای که در کوتاه ترین زمان می توان آن رانصب کرد.
  • دارای مقاومت و استحکام بالایی می باشد و در شرایط مختلف محیطی دچار پارگی و ساییدگی نمی شود.
  • چادر مسافرتی اسکلتی با پارچه برزنت در ابعاد و سایز های متنوعی تولید می شوند و شما می توانید متناسب با نیاز خود این محصول را تهیه کنید.
  • به راحتی قابل حمل و جابجایی می باشد زیرا از وزن بسیار کمی برخوردار می باشد.
  • از این چادر می توان برای تولید چادر های مختلف نظیر چادر مسافرتی هلال احمر، چادر مسافرتی نظامی و… استفاده کرد.
  • این نوع چادر مسافرتی به دلیل ضخامت و استحکام بالایی که دارد برای کاربری های مختلف قابل استفاده می باشد.
  • از قیمت مناسب و اقتصادی، دوام و طول عمر بالا و نیز رنگ بندی های متنوع برخوردار می باشد.

 چادر مسافرتی اسکلتی ضد آب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *