سفارش دهید

انواع روکش استخر

انواع روکش استخر با کیفیت عالی و قیمت مناسب و اقتصادی در مجموعه آریا چادر موجود می باشد

روکش استخر در انواع مختلف تولید می شود که شما می توانید با توجه به نیاز خود این محصول را از مراکز معتبر با توجه به نیاز خود و مصرف خود تهیه کنید. استفاده از روکش استخر نیاز به سیستم تهویه را کاهش می دهد و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند این نوع روکش ها در استخرهای سر پوشیده و روباز جهت جلوگیری از تبخیر آب داخل استخر کاربرد دارند. در این مقاله به بررسی برخی از انواع روکش استخر پرداخته شده است.

روکش استخر از نظر جنس

روکش استخر با پارچه برزنت

پارچه برزنتی یکی از رایج ترین و بهترین پارچه ها موجود در بازار می باشد که برای تولید و دوخت انواع روکش استخر، نایلون استخر، پوشش سطح استخر و… مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع روکش از وزن کمی برخوردار می باشد. روکش اسخر با جنس پارچه برزنت دارای استحکام و دوام بسیار بالایی است. این نوع پارچه در تولید روکش استخر از ساختار کاملا اصولی و استاندارد برخوردار می باشد.

روکش استخر pvc مگاپول

این نوع روکش از جنس پل یاتیلن با چگالی بالا تولید می شود و برای پوشاندن استخر در تمام فصول مناسب می باشد. این نوع روکش استخر آب داخل استخر شما را از گزند انواع خطرات و تهدیدات محافظت می کند و از بروز بیماری و آسیب های پوستی ناشی از تابش نور خورشید و اشعه فرابنفش و uv جلوگیری می کند.

روکش استخر پلی اتیلن مگاپول

روکش های استخر پلی اتیلن مگاپول یکی از روکش های با کیفیت است که آلودگی را به خود جذب نمی کند و از این جهت کاملا بهداشتی می باشد. این روکش جنس و کیفیت خوبی دارد و بیشترین نقش را در فصل گرما ایفا می کند. خاصیت آنتی اکسیدان و آنتی باکتریال این نوع روکش سبب استقبال بسیاری از طراحان و تولید کنندگان روکش استخر گشته است.

روکش استخر زمستانی

از این نوع روکش عمدتا برای پوشاندن سطح استخر در فصل سرما استفاده می شود. وجود یک لایه پلی اتیلن در بافت این نوع روکش سطح استخر و آب درون استخر را از سرمای شدید در امان نگه می دارد. در روکش استخر زمستانی باید نقاطی را برای محکم کردن و حرکت نکردن آن در اطراف استخر در نظر گرفت.

روکش استخر خورشیدی

روکش استخر خورشیدی که به آن پوشش حبابی استخر نیز گفته می شود. در مقایسه با سایر روکش های استخر از قیمت ارزان تری برخوردار می باشد. این نوع روکش استخر در طول روز گرما را به خود جذب می کند و در زمان شب به حفظ این گرما و از دست نرفتن آن کمک شایانی می کند.

روکش استخر حرارتی

روکش استخر حزرارتی یکی از بهترین انواع روکش استخر شنا می باشند و به جهت یک لایه عایقی که دارند و بهتر از دیگر روکش های استخر گرما را جذب و حفظ می کند.

روکش استخر پنهان شونده

این نوع روکش استخر زیبایی استخر را حفظ می کند. روکش استخر پنهان شونده را می توان در استخرهای ساخته شده و در حال ساخت استفاده کرد. این نوع روکش به صورت دستی و اتومات و نیز نیمه اتومات در بازار موجود می باشند.

روکش استخر قابل تنظیم

نوعی روکش استخر می باشند که با فاصله از سطح استخر نصب می شود و استفاده از استخر را در تمام فصول سال به خصوص در فصل سرما امکان پذیر می کند.

روکش استخر از لحاظ باز و بسته کردن

روکش استخر از نظر نحوه باز و بسته شدن به دو صورت دستی و اتومات موجود می باشند که در نوع دستی با استفاده از نیرو دست روکش استخر باز و بسته می شود ولی در نوع اتومات به صورت خودکار و با استفاده از ریموت روکش استخر باز و بسته می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *