سفارش دهید

برزنت چاپی چیست

یکی از امکانات در پارچه های برزنت چاپی،امکان انتخاب طرح دلخواه برای محصول موردنظر هست که علاوه بر زیبایی دارای استحکام بسیارخوبی می باشندوازطول عمر بالایی نیز برخوردار هستند

برزنت چاپی نوعی پارچه قابل چاپ است. در واقع مهم ترین ویژگی برزنت های چاپی، چاپ تصاویر و طرح های دلخواه بر روی آن است. طرح های پیچیده و دلخواه را می توان روی برزنت چاپی اجرا کرد. چاپ روی برزنت چاپ شده توسط لیرز انجام می شود. این کار توسط به روزترین و مجهزترین دستگاه ها انجام می شود.
به دلیل وجود طرح ها و نقش های مختلف، برزنت چاپی کاربرد گسترده ای دارد.
در واقع منظور از برزنت چاپی، 4 نوع مختلف از پارچه های صنعتی و مقاوم است که همه آن ها به دلیل وجود نقش و نگار، رنگ بندی و طرح های چاپ شده، برزنت چاپی نامیده می شوند.

برزنت خطی

یکی از پرکاربرد ترین این پارچه ها برزنت خطی است که به دلیل وجود خط های راه راه در آن و رنگبندی متنوع، گاها به آن برزنت چاپی نیز گفته می شود. این پارچه جز اولین پارچه هایی است که در صنعت چادردوزی مورد استفاده قرار گرفته و تا امروز نیز همچنان مورد استفاده قرار می گیرد.

برزنت نانو چاپی

اگر برای تولید سایبان، چتر، صندلی تاشو و… به دنبال برزنت چاپی هستید، در واقع پارچه برزنت نانو چاپی مد نظر شماست! این پارچه در طرح بندی بسیار متنوع و فوق العاده جذابی تولید می شود. استفاده از الیاف فلامنت در تولید آن، باعث مقاوم شدن پارچه و طول عمر زیاد آن شده است.
این پارچه به دلیل ویژگی های فراوانی مانند ضد آب بودن، مقاومت در برابر شرایط محیطی نامساعد، مقاوم در برابر نور خورشید، طرحبندی جذاب و زیبایی ظاهری، یکی از پر مصرف ترین پارچه های صنعتی است و امکان چاپ هر طرح دلخواهی بر روی آن وجود دارد.

 

پارچه های چاپی برای تولید کیف و چمدان

یکی از مهمترین دسته بندی هایی که برای پارچه های صنعتی در نظر گرفته می شود، پارچه هایی است که برای تولید انواع کیف و چمدان به کار می روند. هر کدام از پارچه های این دسته که به آن ها برزنت کیفی نیز گفته می شود، اگر قابلیت چاپ طرح داشته باشد، می تواند به عنوان برزنت چاپی تلقی شود. از جمله محبوب ترین این پارچه ها می توان به ریپس چاپی و جودون چاپی اشاره کرد که امکان چاپ هر نوع طرحی بر روی آنها میسر است.
کیف ها و چمدان هایی که توسط این پارچه ها تولید می شوند، دارای جذابیت و استقبال بسیار زیادی از طرف خریداران هستند.

پارچه برزنت چاپی

آخرین محصولی که می توان نام برد، خود پارچه برزنت است که به صورت رنگی و دارای خط های راه راه است. در قدیم از این نوع برزنت استفاده می شد اما به مرور زمان استقبال و کاربرد این پارچه کم و کمتر شد و در حال حاضر می توان از آن به عنوان یک پارچه منسوخ شده یاد کرد.

کاربرد برزنت چاپی

همانطور که قبلا بیان شد منظور از برزنت چاپی ممکن است 4 نوع مختلف از پارچه های صنعتی و مقاوم باشد که هر کدام کاربردهای متنوعی دارند.
مثلا از پارچه خطی ساده و پشت کرک برای تولید انواع کاور ماشین استفاده می شود. یا از نانو چاپی برای تولید سایبان، چتر، صندلی، پرده، محافظ بالکن و به طور کلی وسایلی که در محیط باز هستند، استفاده می شود. از پارچه کیفی هم، برای تولید انواع کیف و چمدان طرح دار استفاده می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *