سفارش دهید

نصب استخر برزنتی

استخرهای برزنتی را می توان در خانه، حیاط، پشت بام، پارکینگ و حتی مکان هایی مانند مدارس در اندازه های  دلخواه استفاده کرد.

استخرهای سرپوشیده برزنتی عموماً استخرهای مستطیلی شکلی هستند که الیاف آ نها با برزنت پوشیده شده است. استخرهای پارچه ای برزنتی یکی از بهترین انواع استخرهای پیش ساخته هستند و بسته به نیاز شما می توانند کاربردها و اندازه های متفاوتی داشته باشند.
از این استخرها می توان برای تفریح، جمع آوری موقت آب و موارد دیگر استفاده کرد. این استخرها حتی مصارف پزشکی نیز دارند و برای کسانی که به آنها توصیه می شود با قدم زدن در آب خود را درمان کنند مفید خواهد بود.

هدف از استفاده از استخر برزنتی

از آنجایی که این استخرهای از جنس برزنت دارای اندازه های بسیار متنوعی هستند، تقریباً در هر مکانی می توان از آنها استفاده کرد. این استخرها را می توان برای استفاده های تفریحی مانند شنا برای کودکان و بزرگسالان آماده کرد تا در روزهای گرم تابستان از آب خنک استخر استفاده کنند.
استخرهای برزنتی را می توان در خانه، حیاط، پشت بام، پارکینگ و حتی مکان هایی مانند مدارس در اندازه های  دلخواه استفاده کرد. از این استخرهای سرپوشیده همچنین می توان برای ایجاد اشتغال نیز استفاده کرد.
با انتخاب پوشش مناسب استخر برزنت، می توانید به مشاغلی مانند پرورش ماهی نیز بپردازید و از این راه کسب درآمد کنید. و یا برای مثال می توان از استخرهای سرپوشیده برای جمع آوری آب اضافی که پس از باران روی پشت بام جمع می شود استفاده کرد و سپس این آب ذخیره شده را به کارهای مختلف اختصاص داد. برای مثال می توانید با این آب جمع آوری شده درختان باغ خود را آبیاری کنید.
به این ترتیب در مصرف آب صرفه جویی کرده اید و هزینه های مصرف آب و برق خود را کاهش داده اید.

 

مطالب مرتبط: روکش استخر

نصب و استفاده از استخرهای برزنتی

به دلیل اینکه استخر برزنتی پیش ساخته است، امکان حمل استخر را برای شما به ارمغان می آورد، بنابراین می توانید این استخرهای سبک و کوچک را از جایی به جای دیگر همراه خود ببرید و به دلخواه از آن ها استفاده کنید.
استخرهای برزنتی به دلیل وزن و حجم کم، جابجایی و نصب را در هر مکانی آسان کرده اند.

نحوه نصب و راه اندازی یک استخر سرپوشیده

نصب استخرهای برزنتی با توجه به شرایطی که دارد پیچیده نیست و تقریباً هر کسی می تواند به تنهایی آنها را نصب کند. استخرهای برزنتی بدنه ای کلی دارند و در کنار این بدنه پایه ها و فریم های استخر قرار می گیرند.
برای راه اندازی روکش استخر لازم است که ارتباط پایه ها و فریم ها با بدنه اصلی استخر را بدانیم تا عملیات نصب به راحتی انجام شود. ابتدا باید بدنه روکش استخر خود را در محل مورد نظر قرار دهید و سپس سعی کنید پایه های کنار استخر را از داخل حوض عبور دهید.
روی بدنه استخر حفره هایی وجود دارد که محل عبور این پایه هاست. به این نکته توجه کنید که باید پایه ها را به درستی وصل کنید تا با نصب پایه های متصل به زمین به این پایه ها، اطمینان حاصل کنید که استخر شما به راحتی و به درستی روی سطح مورد نظر قرار می گیرد.
در نهایت باید پایه ها را برای اتصال به زمین وصل کنید تا شکل تمام شده و نهایی روکش استخر خود را ببینید. مجموع زمان لازم برای انجام مراحل بالا ممکن است به سی دقیقه هم نرسد، بنابراین می توانید هر زمان که بخواهید پوشش استخر خود را باز کرده و در زمان و مکان دیگری آن را ببندید.
این نوع استخرها به دلیل کاربری فاقد پمپ فیلتر هستند و به همین دلیل نیازی به دانستن مراحل پیچیده قرار دادن فیلتر پمپ و اتصال آن به آب استخر.استخر نخواهید داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *