سفارش دهید

روکش برقی استخر

روکش برقی استخر یکی از انواع روکش های استخر می باشد که جهت حفظ و مراقبت از استخر مورد استفاده قرار می گیرد.

روکش برقی استخر یا روکش اتوماتیک در واقع نوعی پوشش می باشد که در زمان هایی که از استخر استفاده نمی شود کاربرد دارد و روی استخر توسط آن پوشانده می شود. روکش استخر برای جلوگیری از افتادن اشیا و همچنین تبخیر آب درون استخر و… مورد استفاده قرار می گیرد. روکش برقی استخر هم در استخر هایی که در فضای بیرون و یا در فضا های داخل قرار دارند قابل استفاده می باشند.

انواع روکش استخر

روکش استخر از نظر جنس پارچه مورد استفاده، برقی و یا دستی بودن آن، ویژگی ها و مزیت های منحصر به فرد خود به چند دسته تقسیم بندی می شوند که اشخاص با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانند آن ها را تهیه نمایند. روکش استخر در کاهش هزینه های مربوط به تمیز کردن و نظافت آب استخر، مرمت و بازسازی دیواره ها و کف استخر که در اثر تابش مستقیم خورشید از بین رفته است، تاثیر به سزایی دارد.

روکش برقی استخر چیست

همان طور که از نام این نوع روکش استخر مشخص می باشد با استفاده از جریان برق باز و بسته می شود و در این نوع روکش برای باز و بسته کردن آن نیاز به هیچگونه نیروی دست نمی باشد. روکش برقی استخر از ویژگی هایی مانند نصب و جمع آوری راحت و آسان، سهولت در نگهداری و تعمیر، ایجاد ظاهری زیبا  و… برخوردار می باشد.

مزایای استفاده روکش برقی استخر

استفاده از روکش برقی ازمزیت هایی همچون موارد زیر برخوردار می باشد.

  • ازتبخیر آب در روز های گرم تابستان جلوگیری می کند در نتیجه در مصرف آب صرفه جویی می شود.
  • با استفاده از روکش برقی می توان در مصرف انرژی سیستم گرمایشی صرفه جویی نمود.
  • با استفاده از روکش برقی استخر با مانع از آلودگی آب داخل استخر در مصرف مواد شیمیایی صرفه جویی می شود.
  • روکش برقی استخر مقاومت و استحکام بالایی دارد.
  • از ورود آلودگی هایی مانند گرد و غبار، شاخ و برگ درختان، حشرات به درون آب استخر جلوگیری می کند.
  • سبب افزایش طول عمر استخر می شود.
  • افراد با استفاده از یک ریموت و دکمه به راحتی می توانند روکش را باز و بسته کنند.
  • روکش های برقی استخر در مدل های  تمام اتومات و نیمه اتومات تولید می شوند و افراد برحسب نیاز خود می توانند آن ها را تهیه کنند.
  •  دارای قابلیت باز و بسته کردن روکش برقی استخر به صورت دستی در زمان قطع شدن برق می باشد.

خرید روکش برقی استخر

در هنگام خرید روکش برقی استخر باید به چند نکته توجه کنید قبل از خرید این محصول مشخص کنید برای چه کاربری و در چه محیطی مورد استفاده قرار می گیرد و سپس به اقدام خرید این محصول نمایید. بر اساس اقلیم و شرایط آب و هوایی منطقه خود نوع روکش استخر را انتخاب نمایید و روکش استخر از پارچه برزنتی مناسب تمام مناطق با آب و هوای مختلف می باشد. همچنین در زمان خرید به سایز و فرم استخر خود توجه کنید. بنابراین نیاز می باشد که در زمان خرید روکش برقی استخر به نکات ذکر شده توجه کنید تا این محصول را متناسب با نیاز خود خریداری نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *