سفارش دهید

قیمت هر متر چادر برزنت

برای خرید هر متر چادر برزنتی با کمترین هزینه باید به خرید پارچه از مراکز پخش و تولید اقدام نمایید زیرا به صورت مستقیم و بدون واسطه محصول را خریداری می کنید در غیر این صورت باید هزینه بیشتری برای تهیه آن پرداخت نمایید.

قیمت هر متر چادر برزنت در تولید کنندگان مختلف این محصول متفاوت می باشد زیرا به عواملی همچون کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تولید برزنت وابسته می باشد. چادر برزنت در صنعت های مختلف و در زندگی های روزمره دارای کاربرد فراوانی می باشد به همین دلیل یکی از کاربردی ترین محصولات در بین محصولات برزنتی می باشد. چادر برزنتی از الیاف طبیعی نظیر پنبه و کرباس با الیاف مصنوعی همچون یورتان، پلی استر و… تولید شده اند و از بارزترین خصوصیات این محصول می توان به ضد آب بودن و ضدآفتاب بودن آن اشاره نمود. قیمت هر متر چادر برزنت را می توانید از گروه صنعتی آریا چادر استعلام نمایید.

انتخاب چادر برزنت

از چادر برزنتی به دلیل مشخصات ضد آب و ضد آفتاب به عنوان روکش و پوششی برای وسایل مختلف در صنعت هایی مانند حمل و نقل، ساخت و ساز، کشاورزی و دامپروری و… مورد استفاده قرار می گیرد. و به دلیل اینکه از وزن کم و قابلیت تاشوندگی و انعطاف پذیری بالا برخوردار می باشد می توانید آن ها را به راحتی به هر مکانی که می خواهید جا بجا نمایید. در زمان انتخاب چادر برزنت باید هدف و نوع کارایی این محصول را مشخص کنید. زیرا این محصول دارای تنوع مختلفی می باشد بنابراین باید محصول متناسب با نیاز خود را تهیه نمایید. زمانی که هدف و نوع کاربرد چادر برزنت را بدانید می توانید انتخاب آگاهانه و مناسبی را داشته باشید.

انواع کارآیی چادر برزنت

چادر های برزنت به دلیل خصوصیات خاصی که دارند دارای کاربرد وسیعی می باشند که از کاربرد های آن می توان موارد زیر را ذکر نمود.

  • به عنوان روکش و پوشش خودروها
  • در پروژه های ساخت و ساز به عنوان روکش بر روی مصالح و ابزار
  • محافظت از محصولات در زمان ذخیره آن ها در انبار و سوله ها
  • ساخت انواع سازه های موقت کششی، نمایشگاه ها، گلخانه ها و…
  • پوشش داربست های موقت برای اجرا مراسم مختلف
  • چادر های ترانزیتی و کانتینیر وسایل نقلیه سنگین
  • در مراکز درمانی و بهداشتی
  • تولید انواع چادر مسافرتی، کمپینگ، امدادی و نظامی
  • دوخت انواع لباس های نظامی و ورزشی و انواع کیف و کوله کوهنوردی و نظامی
  • به عنوان روکش استخر، بالکن، کولر و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی و…

خرید هر متر چادر برزنت

برای خرید هر متر چادر برزنتی با کمترین هزینه باید به خرید پارچه از مراکز پخش و تولید اقدام نمایید زیرا به صورت مستقیم و بدون واسطه محصول را خریداری می کنید در غیر این صورت باید هزینه بیشتری برای تهیه آن پرداخت نمایید. در مراکز تولید تنوع فراوانی از محصول وجود دارد و قیمت چادر برزنت ارزان تر می باشد. از این رو مشتریان و مصرف کنندگان چادر برزنت برای خرید متراژ بالا و عمده بهتر است مرکز تولید این نوع محصول را انتخاب کنند زیرا در این مراکز انواع مختلف چادر برزنت در رنگ بندی متنوع، ضخامت گوناگون، سطح کیفی مختلف وجود دارد و مشتریان می توانند طبق متراژ مورد نظر چادر برزنت را خریداری نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *